Watan Design Project Solutions

Üretim

Üretim olanaklarımız arasında ayda 1200 set yatak odası üretim kapasitesine sahip üç fabrika ve kanepeler ve koltuklar gibi 1600 adet farklı tipte yumuşak mobilya bulunmaktadır.

Buna ek olarak, şilte üretim kapasitesi ayda 10.000 parçaya ulaşmaktadır. MENA Bölgesi'nde daha fazla müşteri odaklı olma ve müşteri ile pazarın yeniden yapılandırılması arasında üretici ile bağlantı kuran Organize yapı olma stratejimiz, tüm bunlarla birlikte müşteri memnuniyetini sağlayabilecek bir ürün ve hizmet sunabilmektir.

Hizmet acd müşterilerimize güvenilir olmak ve tüm müşterilerimize sadakat ede etmek için verimli bir şekilde müşterilerimize ve kaliteli ürün sağlamak için Tasarım, Ar-Ge ve planlama dahil diğer destekleyici hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimiz ile Güven ve Sadakat ilişkisi içerisinde hizmet sunarız.

Watan Design Project Solutions

Süreç

TASARIM

Frank Lloyd Wright ‘ın mimarlık hakkında söylediği ‘’Mimarlık biçim haline gelmiş yaşamdır.” sözünü benimseyerek tasarımlarımızı oluşturuyoruz. Çünkü mimarlık yaşama entegre edilmelidir ki nefes alan, canlı mekanlar tasarlanabilsin.

PROJELENDİRME

Profesyonel mimari kadromuz ve arge ekibimizin koordineli çalışmaları ile birlikte, projelerin ön değerlendirmesi ve bunun sonucunda yapılan planlama ile birlikte, üretime verilene kadar olan sürecin yönetilmesini ve çözümlerin hızlı bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

ÜRETİM

Özel üretimden butik üretime kadar, ihtiyaç duyulan mobilya, döşeme, metal işleme ve boyama birimlerini bünyesinde barındıran tesisimizde, sürekli gelişen konsepte paralel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SEVKİYAT

Üretim sonrasında, gerekli kontrollerin uzman ekibimiz tarafından yapılması sonucu, ürünlerin müşteriye hızlı, sağlıklı ve pratik bir şekilde teslimatını sağlıyoruz.

MONTAJ

Teslim ettiğimiz ürünlerin, gerekli olduğu koşullarda montaj ekibimizle birlikte yerinde kurulumunu yapıyoruz.