Watan Design Project Solutions

HAKKIMIZDA

WD Group, 2012'nin başlarında, yüksek donanımlı ve entegre üretim tesisiyle son teknoloji ürünü makineler ile, profesyonel Ar-Ge ve mimari kadrosu ile mobilya ve inşaat sektöründe faaliyer göstermektedir.

WD Group, lambri ahşap dekorasyon, masif aşap üretimleri, döşeme ve metal işleri ile kaplamalı yda hazır mobilya alanlarının tümünde faaliyet göstermektedir. WD Group olarak, makine ekipmanını ve fabrikamızı yatay ve düşey genişlemeye uygun olarak tasarladık ki siz müşterilerimize en uygun sürede ve en yüksek teknoloji ile cevap verebilelim.

Bu şekilde büyük ölçekli okul, otel, konut, hastane yada alışveriş merkezi projelerinde yer alabiliyoruz. Tüm anlamda çözüm ortağı olabilmek, üzerinde çalıştığımız tüm projelerde ve kazanmayı hedeflediğimiz projelerde ana yaklaşımımızdır

çünkü sadece yüksek kalite yada uygun fiyat, müşterilerimizin aradığı şey olmadığına inanıyoruz müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek akıllı, pratik ve entegre çözümlerimizle siz müşterilerimizin en iyi kaliteye sahip olmasını hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, özellikle mobilya sektöründe yıllardır yakaladığımız bilgi birimimizi kullanıp, sektörde Dünya'daki gelişmelere uygun olarak yer almanın yanı sıra, FF&E ve Fit-Out Projelerinde sektör liderliğini hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, iç mimarları ve mobilya endüstrisiyle alakalı isteklerine cevap verip çözüm ortağı olmak ve verimlilikte artışa , maliyeti düşürmeye, daha fazla müşteri sadakati kazanmaya yol açan yenilikçi ve sürdürülebilir teknik çözümler sunmaktır.